Etiket arşivi: Salihli Akşehir Tren

Akşehir ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Akşehir tren garları arası çalışan TCDD mavi treni ile 314 km yol yapıp bu yolculuğa tam bilet alarak 33 tl ödersiniz. Akşehir Gardan tek tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise tek tren 22:39 saatinde hareket etmektedir.Seyehat Süreniz ise 6s:39dk Dır.

Salihli – Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Salihli – Arası Sadece Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Salihli Akşehir Tren yolu güzergahı

Salihli ↔ Akşehir Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Pulman 33 TL
  • Mavi Tren Puşetli 41 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 106 TL Çift Kişi 192 TL

SALİHLİ – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akşehir ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer?

Salihli Akşehir en hızlı rota: 4 sa. 2 dk. (333 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Salihli Tren İstasyonu

Akşehir – Salihli tren ile kaç saat sürer? Salihli – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 314 Km olduğundan Mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 40 dakika sürmektedir, Salihli-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Salihli – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Salihli Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 362 295 72 40 dır. Adresi Salihli Tren İstasyonu, Şehitler Mah, 87 Sok. 18/A, 45300 Salihli/Manisa

Akşehir Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır. Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır. Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Salihli Akşehir Trenle kaç km? bu istasyonlar Arası Tren mesafesi 314 km

Akşehir tren istasyonu

Akşehir – Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Salihli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Salihli – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Salihli den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Salihli – Akşehir treninde yemek vagonu bulunur mu?

Akşehir – Salihli Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Salihli Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Biletinizi Akşehir veya Salihli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Salihli Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Salihli Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Mavi Salihli Tren saatleri?

Akşehir Salihli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise ilk tren 22:39 saatinde hareket etmektedir.