Etiket arşivi: Salihli izmir tren fiyatları

İzmir ↔ Salihli Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre Salihli istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 04:43 İzmir şehrinden 07:40 saatinde kalkış yapmaktadır. Salihli İzmir tren seferleri nin TCDD bilet Fiyatı pulman Tam bilet 14 TL olup yolculuk süresi 2 saat 45 dk dır

İzmir > Salihli Tren Saatleri

İzmir kalkışTren adıFiyatıSüreVagon
07:40 BolgeselX2s45dkPulman
11:00BolgeselX2s45dkPulman
13:00BolgeselX2s45dkPulman
15:00BolgeselX2s45dkPulman
20:10Kmavi14₺2s45dkYataklı

Salihli > İzmir Tren Saatleri

salihli KALKIŞTren adıFiyatıSüreVagon
06:06BölgeselX2s45dkPulman
07:30BölgeselX2s45dkPulman
09:24BölgeselX2s45dkPulman
19:09BölgeselX2s45dkPulman
04:43Kmavi14₺2s45dkYataklı

Salihli İzmir Salihli Arası Bölgesel Trenlerden İzmir Alaşehir, İzmir Uşak, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi, Hergün Çalışmaktadır.

Salihli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  TL
  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 14 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 28 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi 118 TL  93 Çift Kişi 132 TL

İzmir – Salihli trenle kaç saat Sürer ? 

İzmir Salihli İzmir Arası Trenle Yaklaşık  2,5 dk sürmektedir. Salihli İzmir Trenle kaç km ? İzmir Salihli Arası Tren mesafesi 93 km dir.

Salihli İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından İzmir Tren istasyonuna her gün 4 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Salihli İzmir ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli tren garı

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

İzmir Basmane Tren istasyonu

İzmir Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Salihli İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Salihli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Salihli dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli İzmir Kmavi Ekspress treninde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Salihli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli İzmir Tcdd kmavi Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Salihli İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , k mavi Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli İzmir Çalışan kmavi Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Salihli Tren saatleri? İzmir den Salihli ye giden trenlere ait İzmir Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz İzmir den İlk tren 07:40 saatinde hareket etmektedir. Salihli den ise ilk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Alaşehir Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46