Etiket arşivi: Salihli izmir Tren saatleri

İzmir ↔ Salihli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

İzmir ↔ Salihli Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriMavi Tren Saatleri
İzmir07:40 11:05 15:10x
Salihli06:13 19:28x
İzmir Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Salihli İzmir Salihli Arası Bölgesel Trenlerden İzmir Alaehir, İzmir Uşk, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi, Hergün Çalışmaktadır.

Salihli istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 06:13 İzmir şehrinden 07:40 saatinde kalkış yapmaktadır. Salihli İzmir tren seferleri nin TCDD bilet Fiyatı pulman Tam bilet 14 TL olup yolculuk süresi 2 saat 45 dk dır

Salihli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  TL
  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 14 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 28 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi 118 TL  93 Çift Kişi 132 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İzmir – Salihli trenle kaç saat Sürer? 

İzmir Salihli İzmir Arası Trenle Yaklaşık  2,5 dk sürmektedir. Salihli İzmir Trenle kaç km? İzmir Salihli Arası Tren mesafesi 93 km dir.

Salihli İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından İzmir Tren istasyonuna her gün 4 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Salihli İzmir ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli tren garı

Salihli Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu 0 236 714 11 04 dır .

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır

İzmir Basmane Tren istasyonu

İzmir Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. İzmir Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Salihli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Salihli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli İzmir Kmavi Ekspres treninde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

İzmir Salihli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli İzmir Tcdd kmavi Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Salihli İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , k mavi Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli İzmir Çalışan kmavi Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Salihli Tren saatleri?

İzmir den Salihli ye giden trenlere ait İzmir Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz İzmir den İlk tren 07:40 saatinde hareket etmektedir. Salihli den ise ilk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Aydın Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mart 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

İzmir Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.