Etiket arşivi: Salihli Konya Tren Seferleri

Konya ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise ilk tren 22:39 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 464 km olup yaklaşık 9s:46dk sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 39 tl dir.

Salihli ↔ Konya Tren Saatleri

Salihli Konya Salihli Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Ekspresi  Çalışır

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ? 

Salihli Konya Arası Trenle Yaklaşık 9,5 Saat sürmektedir. Salihli Konya Trenle kaç km ? Konya Salihli Arası Tren mesafesi 464 km dir.

Konya – Salihli tren ile kaç saat sürer? Salihli – Konya arası Tren yolu mesafesi 464 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 31 dakika sürmektedir, Salihli-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Salihli – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Salihli ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 39 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 53 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 117 TL  Çift Kişi 87 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 20 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 31 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Salihli Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Konya Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 dır

Konya – Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Konya ve Salihli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Salihli – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Konya ve Salihli den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Salihli – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Konya – Salihli Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya – Salihli Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Konya – Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Konya veya Salihli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya – Salihli Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Konya – Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Konya – Salihli Tren saatleri? Konya Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise ilk tren 22:39 saatinde hareket etmektedir.