Etiket arşivi: Salihli Menemen Tren

Menemen ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Menemen Tren Saatleri 29 Nisan 2019 21:51 saatinde güncellenmiştir. Menemen Salihli tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Tren fiyatı 11 Tl olup yolculuk 1 saat 45 dk sürmektedir.

Menemen ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli TRen kalkış SaatleriMenemen Tren Kalkış Saatleri
04:41 05:58 09:49 19:34 08:26 11:49 15:49 21:01

Salihli Menemen Salihli Arası Bölgesel Trenler Uşk Basmne, Basmne Alaşhir ve Anahat Trenler K Mavi treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Uşk Basmne,

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

Basmne Alaşhir

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

K Mavi

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Menemen ↔ Salihli Tren fiyatları

  • Menemen Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Treni Pulman Tam 10 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • K Mavi Yataklı Tek Kişi 90 Çift kişi 60 TL

Menemen ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ? Menemen Salihli Menemen Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 47 Dk sürmektedir.

Salihli Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Salihli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Salihli Tren istasyonu

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır

Salihli Menemen Trenle kaç km ? Menemen Salihli Arası Tren mesafesi 113 km

Menemen tren istasyonu

Çiğli ↔ Salihli Tren Saatleri

Çiğli Salihli tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Salihli Çiğli Tren Saatleri 24 Mayıs 2019 21:51 saatinde güncellenmiştir. fiyatı ₺ 11,00

Çiğli ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Çiğli Salihli Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir

Uşak Basmane Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Konya Mavi

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Çiğli Salihli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Çiğli ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ? Çiğli Salihli Çiğli Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat  sürmektedir. Tren mesafesi 30 km

Çiğli ↔ Salihli Tren fiyatları:

  • Çiğli Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Pulman Tam 8,5 TL
  • Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Yataklı Tek Kişi 88 Çift kişi 58 TL
Salihli Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Çiğli tren istasyonu