Etiket arşivi: Salihli Uşak Tren seferleri

Uşak ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Uşak arası Mavi tren ve 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Uşak dan İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Salihli den ise ilk tren 10:29 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 123 km olup yaklaşık 2s:45dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 14 TL dir.

Salihli – Uşak Tren Saatleri

Uşak
Tren H
saatleri
Tren
Adı
Salihli
Tren H
Saatleri
01:48 TCDD10:16
06:20TCDD17:35
16:05TCDD22:39

Salihli Uşak Salihli Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Bsmne Uşak Treni Hergün Çalışmaktadır.

Uşak ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ?

 Uşak Salihli Uşak Arası Trenle Yaklaşık  3 Saat sürmektedir. Salihli Uşak Trenle kaç km ? Uşak Salihli Uşak Arası Tren mesafesi 123 km dir.

Salihli ↔ Uşak Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 13 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 28 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 93 Çift Kişi 63 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 7 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 10 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Uşak Salihli Tren Yolu Güzergahı

Uşak Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Uşak Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır

Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır Uşak Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

uşak tren istasyonu

Uşak Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Salihli Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Uşak Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Salihli Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Uşak ve Salihli dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Salihli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Uşak Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Salihli Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Salihli Tren saatleri? Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Salihli dan ise ilk tren 10:29 saatinde hareket etmektedir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44