Etiket arşivi: sapanca izmit tren

Sapanca ↔ İzmit Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Sapanca -İzmit tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Sapanca İzmit istasyonları arası Ada ekspresi ile günde 5 sefer yapılır. Tren fiyatı 6 tl dir yolculuğu ise 32 dk sürmektedir. Sapanca’dan Kalkan ilk tren 06:11 saatinde, İzmit’ten kalkan ilk tren ise 09.12 saatinde hareket etmektedir.

İzmit Sapanca Tren Fiyatları

  • Ada Ekspresi Tam Bilet fiyatı
sapanca tren istasyonu

Sapanca izmit ilk tren seferi Her gün saat 06:12 de  Sapanca Tren Garından hareket eder Sapanca izmit son tren :Sapanca izmit son tren seferi Her gün saat 18:17 de Sapanca Tren Garından hareket eder.

izmit sapanca ilk tren seferi Her gün saat 08:50 de izmit Tren Garından hareket eder izmit Sapanca son tren izmit  sapanca son tren seferi Her gün saat 21:05 de izmit Tren Garından hareket eder.

izmit tren istasyonu

Sapanca tren garı çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonu Telefonu 0 264 582 01 00 dır.

izmit tren garı çalışma saatleri izmit tren Garı 24 saat Açıktır Tren istasyonu Telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Sapanca izmit Arası trenle kaç km? Sapanca izmit Arası tren mesafesi  27 Km dir izmit sapanca trenle kaç saat? iki şehir Arası trenle 1 Saat 20 dk sürer.