Etiket arşivi: Sapanca Pendik Tren Seferleri

Sapanca – Pendik Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

İstanbul Sapanca Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40
Mtpaşa05:55 13:10 Tuzlax
Arifiye06:04 13:19Gebze08:34 17:03
Sapanca06:11 13:26 Hereke08:50 17:19
İzmit06:34 13:49 Yarımca08:57 17:26
Derince06:40 13:55 Derince08:05 17:34
Yarımca06:48 14:03 İzmit09:12 17:41
Hereke06:55 14:10 Sapanca09:33 18:02
Gebze07:11 14:26 Arifiye09:40 18:09
TuzlaxMpaşa09:50_18:19
Pendik Varış07:30_14:45 Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Mayıs 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

İki istasyon arası Ada Ekspresi treni istanbul sapanca arasında günde 2 Sefer yapar. Tren bilet fiyatı 13,50 tl olup seyahat süresi 1 saat 25 dk dır

sapanca tren istasyonu

Sapanca Pendik Sapanca Tren fiyatları

Ada Ekspresi Tam Bilet: 13,5 TL

SAPANCA – İSTANBUL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sapanca Kalkışlı ilk tren Sapanca Pendik ilk tren seferi Her gün saat 06:12 de  Sapanca Tren Garından hareket eder.

Pendik kalkışlı ilk tren Pendik Sapanca ilk tren seferi Her gün saat 08:09 de Pendik Tren Garından hareket eder.

Sapanca tren garı çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sapanca tren Garı telefonu 0 264 582 01 00 dır.

Pendik tren garı çalışma saatleri: Pendik tren Garı 24 saat Açıktır.

Pendik tren Garı telefonu Pendik Tren istasyonu Telefonu 0 216 354 01 30 dur.

istanbul sapanca treni

Pendik sapanca trenle kaç saat?

Sapanca Pendik Arası trenle 1 Saat 12 dk sürer. Sapanca Pendik Arası trenle kaç km? iki istasyon Arası tren mesafesi  111 Km dir.

Sapanca Pendik treni kaç saat sürüyor? Sorusunun cevabı da bu sayfada var. Sapanca Pendik tren hattı eski bir hattır. Bu hat Sapanca Pendik tren güzergahı olarak kullanıldığından Sapanca Pendik tren yolu mesafesini ve Sapanca Pendik süresini de kısaltmıştır. Dolayısıyla  Sapanca Pendik tren süratinide yükseltmiştir. Yapılan tren hatları Sapanca Pendik tren yolu kaç km sorusuna da iyi bir yanıt olmuştur.

Pendik Hızlı Tren Garı