Etiket arşivi: Sapanca Pendik Tren

Sapanca – Pendik Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 24 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel kasım 2021

İstanbul – Sapanca Tren Seferleri

İstanbul Pendik Sakarya Sapanca Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Ada Ekspresi sefer yapmaktadır. Bu tren her gün iki şehir arasında karşılıklı 5 sefer hizmet vermektedir.

İstanbul Sapanca treni saat kaçta?

İstanbul Pendik’den sabah 08:02 saatinde ilk tren kalkış yapar, Sapanca Garı’ndan ise ilk tren sabah 06:11 saatinde kalkış yapar. seyahat süresi 1 saat 25 dakika sürer.

Sapanca Pendik Sapanca Tren fiyatları

Ada Ekspresi Tam Bilet: 15 TL

trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Pendik sapanca trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 111 km olduğundan Ada Ekspresi Trenleri ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 1 saat 12 dakika sürmektedir.

Sapanca İstanbul Tren Güzergahı

istanbul sapanca treni

Sapanca tren garı çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Pendik tren garı çalışma saatleri: Pendik tren Garı 24 saat Açıktır.