Etiket arşivi: Selçuk Aydın Treni

Aydın ↔ Selçuk Tren Saatleri

Selçuk Aydın arası tren ile yolculuk süresi 1 saat sürmektedir. İki Şehir Arası Tren mesafesi 60 km dir. İki şehir Arası karşılıklı günde 7 sefer tren Çalışmaktadır. Aydın dan ilk tren 06:34 te son tren, 20:35 de hareket etmektedir. Selçuk tan ilk tren 08:24 da son tren 19:48 saatinde hareket etmektedir.

Selçuk ↔ Aydın Tren Saatleri Tablosu

Aydın’dan tren kalkış saatleritren adıselçuk’tan tren kalkış saatleri
06:34TCDD08:24
08:23TCDD10:09
10:49TCDD11:53
12:35TCDD13:55
14:42TCDD15:45
17:14TCDD16:29
18:34TCDD17:54
20:15TCDD19:48

Selçuk Aydın Arası Basmane Denizli , Basmane Nazilli Bölgesel Ekspresi treni karşılıklı hergün 7 sefer düzenler

Selçuk Aydın tren yolu güzergahı

Selçuk ↔ Aydın Tren fiyatları:

  • Selçuk Aydın Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden veya 444 8233 den Öğrenilebilir
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Aydın ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer?

Aydın Selçuk Diğer Rota: 44 dk. (60,3 km). kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Selçuk Garı

Selçuk – Aydın tren ile kaç saat Sürer? Aydın – Selçuk arası Tren yolu mesafesi 60 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 11 dakika sürmektedir, Aydın -Selçuk tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın – Selçuk tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Selçuk Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 232 892 60 06 dır. Adresi Selçuk Garı, İsa Bey Mahallesi, Abuhayat Cd. No:4, 35920 Selçuk/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın tren garı seferleri

Aydın Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Aydın Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Aydın dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın Selçuk treninde yemekli vagon bulunur mu?

Aydın Selçuk Tcdd Bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Aydın Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın Selçuk Bölgesel Tren saatleri?

Aydın Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 09:09 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33