Etiket arşivi: Selçuk Basmane Tren Saatleri

Basmane ↔ Selçuk Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Selçuk ↔ İzmir Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi Saatleri
İzmir07:10, 12:30, 15:10, 18:45x
Selçuk09:01, 14:20, 15:41, 21:40x
Selçuk İzmir tren seferleri Nisan 2021

Selçuk Basmane Selçuk Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denzl, Basmane Nazll, Söke Basmane bölgesel Trenleri ve göller yöresi Express treni Hergün Çalışmaktadır.

İki şehir arası 4 tren seferleri yapılmaktadır. Tren bilet fiyatı 7,5 Tl olup Yolculuk süresi 1 Saat 20 dk dır. Eğerki Selçuk İzmir arasında İzban banliyosunu kullanmak isterseniz izban tren saatleri için tıklayınız

Basmane ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Selçuk İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  1,5 Saat sürmektedir.

Selçuk ↔ Basmane Tren fiyatları

  • Selçuk Basmane Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  7 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Selçuk İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Basmane Selçuk Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

Selçuk Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

İzmir Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve İzmir den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Selçuk Tren saatleri?

İzmir Selçuk Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Selçuk dan ise ilk tren 05:13 saatinde hareket etmektedir.

Söke Basmane Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Basmane Aydın Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mart 2021 de güncellenmiştir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır