Etiket arşivi: Sivas Kayseri Tren fiyatları

Kayseri ↔ Sivas Tren Saatleri

Sivas Kayseri arası TCDD ye ait Güney , Van Gölü Ekspresi ve Doğu Ekspresi ile Günlük karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kayseri den İlk tren 01:13 saatinde hareket etmektedir. Sivas dan ise ilk tren 20 45 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 223 km olup yaklaşık 3 saat 22 dk sürmektedir. Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 17 TL DİR

Sivas ↔ Kayseri Tren Saatleri

Sivas
Kalkış
Tren
Adı
Kayseri
Kalkış
Tren
Adı
20:45Güney01:13DoğuEks
21:20DoğuEks18:22Güney

Sivas Kayseri Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Doğu Ekspresi Her gün Çalışır. Güney Kurtalan Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi Kayseri Sivas Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır Kayseri den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Sivas dan Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır

Kayseri ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? 

Sivas Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 3,5 Saat sürmektedir. Sivas Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Sivas Arası Tren mesafesi 223 km dir.

Sivas ↔ Kayseri Tren fiyatları

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 16 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Pulman Tam 16 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 31 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  86 Çift Kişi  66 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Kayseri Tren istasyonu
Sivas Kayseri Tren yolu güzergahı

Kayseri Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  2 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Sivas Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 346 221 10 91 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır

Kayseri Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kayseri ve Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kayseri ve Sivas den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas Kayseri treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? Kayseri Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kayseri Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri Sivas Tren saatleri? Kayseri Sivas Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri den İlk tren 01:13 saatinde hareket etmektedir. Sivas dan ise ilk tren 20 45 saatinde hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkars
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:45Erzurum11:42
Kayseri01:13Erzincan15:39
Sivas04.40Divriği18:47
Divriği07:47Sivas21:20
Erzincan10:56Kayseri01:14
Erzurum15:15Kırıkkale06:28
Kars Varış18:55Ankara Varış08:26

Güney Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.