Etiket arşivi: Sivas Malatya Tren seferleri

Malatya ↔ Sivas Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Sivas ↔ Malatya Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas Malatya Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi ve Güney Kurtalan Treni Çalışır.

Sivas Malatya arası Güney ve Vangölü Ekspresi ile haftanın belirli günlerinde karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Malatya den İlk tren 16 45 saatinde hareket etmektedir. Sivas ise ilk tren 21 25 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 252 km olup yaklaşık 4s:8dk sürmektedir. Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 17 tl dir.

Güney Kurtalan Ekspresi Malatya Sivas Malatya arasında haftanın 5 günü Çalışır. Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Malatya dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Van Gölü Ekspresi Malatya Sivas arasında haftada 2 gün işler Sivas dan Salı Pazar Malatya dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer? 

Sivas Malatya Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Sivas Malatya Trenle kaç km? Malatya Sivas Arası Tren mesafesi 252 km dir.

Sivas ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 17,5 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 31 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Malatya Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Malatya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Malatya Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Sivas tren istasyonu

Malatya Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Malatya ve Sivas’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Sivas dan Geçen Kurtalan Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Malatya Sivas Tcdd Güney Kurtalan trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Malatya Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Kurtalan Ekspres trenidir. Malatya veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Malatya Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Malatya Sivas Tren saatleri?

Malatya Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya’dan İlk tren 16:45 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise ilk tren 21 25 saatinde hareket etmektedir.