Etiket arşivi: Sivas Muş Tren

Muş ↔ Sivas Tren Saatleri

Sivas Muş arası Vangölü Ekspresi ile haftada 2 gün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Muş den İlk tren 09 28 saatinde hareket etmektedir. Sivas ise ilk tren 21 40 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 621 km olup yaklaşık 11s:3dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25 TL dir.

Sivas ↔ Muş ↔  Sivas Tren Saatleri

Sivas Muş Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi Treni Çalışır.

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Muş Sivas arasında haftada 2 gün işler Sivas den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? 

Sivas Muş Arası Trenle Yaklaşık 12 Saat sürmektedir. Sivas Muş Trenle kaç km ? Muş Sivas Arası Tren mesafesi 1131 km dir.

Sivas ↔ Muş Tren fiyatları :

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 24 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 39 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL

Muş Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü  1 Tren seferleri düzenlenir. Muş Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mus Sivas Tren yolu güzergahı

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Muş Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 318 224 78 53 dır Muş Tren istasyonu telefonu ? 0 436 216 11 17 dır

Muş Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Muş ve Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Muş tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Muş ve Sivas den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas Muş treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? Muş Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Muş Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Muş Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Muş veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Muş Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Muş Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Muş Sivas Tren saatleri? Muş Sivas Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Yaz Tarifesine göre Muş den İlk tren 09 28 saatinde hareket etmektedir. Sivas ise ilk tren 21 40 saatinde hareket etmektedir.