Etiket arşivi: Soma izmir Tren Saatleri

İzmir ↔ Soma Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 5 Ekspres tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 135 km olup yaklaşık 2 saat 59 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 12,00 ₺ den başlar

Soma ↔ İzmir Tren Saatleri

Soma
Kalkış
Tren
Adı
İzmir
Kalkış
06:18Tcdd06:40
06:55Tcdd08:50
11:10Tcdd13:54
16:05Tcdd17:40
19:12Tcdd18:00

Soma İzmir Soma Arası  Anahat Trenlerinden Ege Ekspresi İzmir Mavi Treni, Karesi Ekspresi, 6 Eylül Treni, 17 Eylül Ekspresi, Hergün Çalışmaktadır.

İzmir ↔ Soma trenle kaç saat Sürer ? 

İzmir Soma İzmir Arası Trenle Yaklaşık  3,5 saat sürmektedir. Soma İzmir Trenle kaç km ? İzmir Soma Arası Tren mesafesi 135 km dir.

İzmir Basmane tren garı

Soma ↔ İzmir Tren fiyatları 2019:

  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 13 TL
  • İzmir Mavi Treni Örtülü Kuşetli 27 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL  90 Çift Kişi 70 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 13 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Soma İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Soma Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Soma Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Soma Tren istasyonu telefonu ? 0 236 613 21 47 dır

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

İzmir Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Soma İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir Soma Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Soma İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Soma dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Soma İzmir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Soma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Soma İzmir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Soma İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Soma İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Soma Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Mavi

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41

6 Eylül

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44

17 Eylül

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09