Etiket arşivi: Soma Tavşanlı Treni

Soma – Tavşanlı Tren Saatleri

Tavşanlı-Soma Tren Saatleri

TavşanlıSOMA
01:47 10:3009:42 21:39
Tavşanlı Soma Tren saatleri temmuz 2021

Soma Tavşanlı Soma Arası Sadece İ Mavi ve ege Treni Hergün karşılıklı seferler yapmaktadırlar.

Soma Tavşanlı arası Mavi tren ve Ege ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Soma dan ilk tren 09;42 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlıdan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 258 km olup yaklaşık 5 saat 49 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25 TL dir.

Tavşanlı – Soma Tren fiyatları :

  • İ Mavi Tren Pulman Tam 25 TL
  • Ege Ekspresi 25 TL
  • İ Mavi Tren Yataklı Tek kişi 109 TL Çift kişi 150 TL

TAVŞANLI- SOMA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Soma Bölgesel treni saat kaçta? Soma’ya tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Tavşanlı – Soma trenle kaç saat Sürer?

Tavşanlı Soma Tavşanlı Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat  sürmektedir. Soma Tavşanlı Trenle kaç km ? Tavşanlı Soma Arası Tren mesafesi 258 km

Tavşanlı Soma Tren yolu güzergahı

Tavşanlı Soma Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Soma Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır.

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0 274 614 10 36 dır.

Soma Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma ve Tavşanlı’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Soma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Soma ve Tavşanlı’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Tavşanlı Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Soma Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Soma Tavşanlı Tcdd Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Soma Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi trendir. Biletinizi Soma veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma Tavşanlı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Soma Tavşanlı Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Soma Tavşanlı Tren saatleri?

Soma Tavşanlı Tren seferlerine ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Soma’dan tek tren göre 09:42 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı’dan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021
İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021