Etiket arşivi: Tarsus ↔ Adana Tren fiyatları

Adana ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tarsus Adana arası 3 Bölgesel tren ile günlük karşılıklı 28 sefer yapılmaktadır. Bölgesel trenler ile yolculuğunuz 46 km olup takriben 42 dk sürmektedir. Adana dan Tarsus a ilk tren 05:50 de Tarsus dan Adana ya ilk tren 06:13 de hareket etmektedir.

Adana Tarsus Tren Saatleri

Adana Tarsus Arası Adana Mersin, İskenderun Mersin ve İslahiye Mersin Treni Çalışmaktadır

Adana Kalkış SaatleriTarsus Kalkış Saatleri
05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15 09:00 09:43 10:26 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:33 14:45 15:30 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:32 20:00 20:45 21:30 22:3006:13 06:42 07:35 07:44 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:17 12:53 13:17 13:48 14:13 14:59 15:44 17:03 17:33 18:08 18:33 19:03 19:33 20:13 20:58 22:03 23:03 16:30

Adana ↔ Tarsus Tren fiyatları:

  • Adana Tarsus Tam 5,5 TL
  • Öğrenci : 4.5 TL
  • Gidiş Dönüş Bileti : 9 TL dır.

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tarsus ↔ Adana trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 42 dk Saat sürmektedir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Tarsus Trenle kaç km? Tren mesafesi 46 km

Tarsus – Adana arası Tren yolu mesafesi 46 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 42 dakika sürmektedir, Tarsus -Adana tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tarsus – Adana tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh. Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Tarsus Tren garı çalışma saatleri: Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 326 712 24 54 dır Yeşilyurt Mahallesi, Yavuz Donat Blv. No:16, 33500 Tarsus/Mersin

Adana Tarsus Diğer Rota: 44 dk. (51,6 km) Adana – Mersin Otoyolu/E90 üzerinden

Adana – Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana – Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi Bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Tarsus – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tarsus ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana – Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Tarsus – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana – Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana – Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana – Tarsus Tren saatleri?

Adana Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir. Tarsus tren istasyonundan ise ilk tren 06:13 saatinde hareket etmektedir.

iskenderun Mersin

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43

İslahiye Mersin

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40