Etiket arşivi: Tarsus ↔ Adana Tren fiyatları

Adana ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Adana ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tren Kalkış YeriTren Saatleri
Adana Gar>06:15, 06:40, 07:05, 07:30, 08:15, 09:38, 10:23, 11:30, 12:30, 14:00, 15:30, 16:45, 17:15, 17:45, 18:55, 19:35
Tarsus Gar>06:44, 07:05, 07:31, 08:01, 08:32, 09:51, 10:36, 12:16, 13:50, 15:47, 17:05, 18:36, 18:10, 19:06, 19:37, 20:16
Tarsus Adana tren saatleri Nisan 2021 de güncellenmiştir

Adana Tarsus Arası Adana Mrsn, İskndrn Mrsn ve İslhye Mrsn Treni Çalışmaktadır

Tarsus Adana arası 3 Bölgesel tren ile günlük karşılıklı 28 sefer yapılmaktadır. Bölgesel trenler ile yolculuğunuz takriben 42 dk sürmektedir. Adana’dan Tarsus’a ilk tren 06:15 de Tarsus’tan Adana’ya ilk tren 06:44 de hareket etmektedir.

Adana ↔ Tarsus Tren fiyatları:

  • Adana Tarsus Tam 5,5 TL
  • Öğrenci : 4.5 TL
  • Gidiş Dönüş Bileti : 9 TL dır.

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tarsus ↔ Adana trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 42 dk Saat sürmektedir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Adana Tarsus Trenle kaç km? Tren mesafesi 46 km

Tarsus – Adana arası Tren yolu mesafesi 46 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 42 dakika sürmektedir, Tarsus -Adana tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tarsus – Adana tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh. Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Tarsus Tren garı çalışma saatleri Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu 0 326 712 24 54 dır Yeşilyurt Mahallesi, Yavuz Donat Blv. No:16, 33500 Tarsus/Mersin

Adana Tarsus Diğer Rota: 44 dk. (51,6 km) Adana – Mersin Otoyolu/E90 üzerinden

Adana – Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana – Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi Bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Tarsus – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tarsus ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana – Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Tarsus – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana – Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana – Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana – Tarsus Tren saatleri?

Adana Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir. Tarsus tren istasyonundan ise ilk tren 06:13 saatinde hareket etmektedir.

iskenderun Mersi

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

İslahiye Mersin

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.
Adana KalkışTren SaatleriMersin KalkışTren Saatleri
Adana↓06:15, 06:40, 07:05, 07:30, 08:15, 11:30, 12:30, 14:00, 15:30, 16:45, 17:15, 17:45, 18:55Mersin↓06:10, 07:00, 07:30, 08:00, 09:15, 10:00, 11:45, 13:15, 15:15, 18:00, 18:30, 19:00, 19:45
Yenice↓06:37, 07:02, 07:27, 07:52, 08:37, 11:52, 12:52, 14:22, 15:53, 17:07, 17:37, 18:07, 19:19Tarsus↓06:44, 07:31, 08:01, 08:32, 09:51, 10:36, 12:16, 13:50, 15:47, 18:36, 19:06, 19:37, 20:16
Tarsus↓06:53, 07:19, 07:44, 08:09, 08:54, 12:08, 13:08, 14:38, 16:09, 17:23, 17:53, 18:24, 19:35Yenice↓07:00, 07:47, 08:17, 08:50, 10:07, 10:52, 12:33, 14:06, 16:03, 18:52, 19:22, 19:55, 20:32
Mersin Varış07:23_07:52, 08:17, 08:38, 09:21, 12:36, 13:40, 15:06, 16:36, 17:57, 18:27, 18:57, 20:04Adana Varış07:21_08:08, 08:38, 09:11, 10:28, 11:13, 12:54, 14:27, 16:24, 19:13, 19:43, 20:16, 20:53
Mersin Adana Tren Seferleri nisan 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 10,5 TL dir.