Etiket arşivi: Tarsus Ceyhan Tren seferleri

Ceyhan ↔ Tarsus Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 98 km olup yaklaşık 1 saat 25 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 4 TL dir. Ceyhan dan İlk tren 08:34 saatinde hareket etmektedir. Tarsus dan ise ilk tren 07:04 saatinde hareket etmektedir.

Ceyhan Tarsus Tren Saatleri

Tarsus
Kalkış
Tren
Adı
Ceyhan
Kalkış
07:04 13:17 17:03 18:08Bölgesel08:34 09:25 13:37 18:17

CEYHAN TARSUS TREN FİYATLARI

CEYHAN – TARSUS TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tarsus Ceyhan Tarsus Arası  Mersin İskenderun, Mersin İslahiye, Bölgesel Trenleri ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir.

Tarsus Ceyhan Tren yolu güzergahı

Ceyhan ↔ Tarsus trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 1 Saat 25 DK sürmektedir. Yataklı vagon bulunmamaktadır. Trenle kaç km? Tren mesafesi 98 km

Tarsus Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Ceyhan Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır

Tarsus Tren istasyonu telefonu? 0 324 624 17 15 dır Ceyhan Tren istasyonu telefonu? 0 322 613 45 07 dır

Tarsus Tren istasyonu

Ceyhan Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ceyhan Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ceyhan Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tarsus ve Ceyhan dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Ceyhan Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ceyhan Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Ceyhan Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Tarsus Tren saatleri?

Ceyhan Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ceyhan dan İlk tren 08:29 saatinde hareket etmektedir. Tarsus dan ise ilk tren 07:03 saatinde hareket etmektedir.

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:08
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:52Ceyhan↓09:25
Kiremithane18:57İncirlik↓10:00
İncirlik↓19:04Yüreğir↓10:07
Ceyhan↓19:39Adana↓10:26
Osmaniye↓20:15Yenice↓10:50
Bahçe↓21:04Tarsus↓11:08
Islahiye
Varış
21:44Mersin
Varış
11:40
Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 12:45 16:30İsknderu07:15 12:20 17:00
Tarsus↓07:04 13:17 17:03Dörtyol↓07:45 12:48 17:28
Yenice↓07:19 13:34 17:18Erzin↓07:57 13:01 17:41
Adana↓07:46 14:03 17:44Ceyhan↓08:34 13:37 18:17
Yüreğir07:51 14:08 17:49İncirlik↓09:17 14:17 19:05
incirlik↓07:58 14:16 17:57Yüregir↓09:24 14:24 19:13
Ceyhan↓08:33 14:54 18:37Adana↓09:43 14:33 19:32
Erzin↓09:08 15:29 19:10Yenice↓10:06 14:57 19:56
Dörtyol↓09:21 15:42 19:23Tarsus↓10:22 15:13 20:12
İsken derun
Varış
09:47 16:08 19:49Mersin
Varış
10:51 15:38 20:43