Etiket arşivi: Tarsus Ceyhan Tren

Ceyhan – Tarsus Tren Saatleri

Tarsus-Ceyhan Tren Saatleri

Ceyhan>TarsusTarsus>Ceyhan
08:3507:05
09:2513:03
13:1817:05
18:3718:10
Tarsus ceyhan tren seferleri temmuz 2021

İki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel trenler ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 98 km olup yaklaşık 1 saat 25 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 5 TL dir. Ceyhan’dan İlk tren 08:35 saatinde hareket etmektedir. Tarsus’dan ise ilk tren 07:05 saatinde hareket etmektedir.

CEYHAN TARSUS TREN FİYATLARI

  • Bölgesel Tren fiyatını Ceyhan istasyonundan (0322) 613 45 07 öğrenebilirsiniz.

CEYHAN – TARSUS TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Tarsus Ceyhan Tarsus Arası  Mersin İskenderun, Mersin İslahiye, Bölgesel Trenleri ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir.

Ceyhan treni saat kaçta? Tarsus’a tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ceyhan Tarsus Tren Güzergahı

Tarsus Ceyhan Tren yolu güzergahı

Ceyhan – Tarsus trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 1 Saat 25 DK sürmektedir. Yataklı vagon bulunmamaktadır. Trenle kaç km? Tren mesafesi 98 km

Tarsus Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Ceyhan Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır

Tarsus Tren istasyonu telefonu? 0 324 624 17 15 dır Ceyhan Tren istasyonu telefonu? 0 322 613 45 07 dır

Tarsus Tren istasyonu

Ceyhan Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ceyhan Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ceyhan Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tarsus ve Ceyhan dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Ceyhan Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ceyhan Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Ceyhan Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Tarsus Tren saatleri?

Ceyhan Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ceyhan dan İlk tren 08:29 saatinde hareket etmektedir. Tarsus dan ise ilk tren 07:03 saatinde hareket etmektedir.

Tarsus Ceyhan arası tren seferi var mı?

Tarsus Ceyhan Arası Mersin Islahiye ve Mersin İskenderun Trenleri sefer yapmaktadır.

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.
Mersin KalkışTren Saatleriİskendern KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 12:30 16:30İskenderu07:15 12:00 17:15
Tarsus↓07:05 13:03 17:05Dörtyol↓07:44 12:28 17:45
Yenice↓07:20 13:19 17:21Erzin↓07:57 12:41 17:59
Adana↓07:46 13:45 17:49Ceyhan↓08:35 13:18 18:37
Yüreğir↓07:51 13:50 17:55incirlik↓09:17 13:57 19:12
incirlik↓07:59 13:58 18:02Yüreğir↓09:24 14:04 19:20
Ceyhan↓08:34 14:36 18:38Adana↓09:38 14:18 19:35
Erzin↓09:09 15:12 19:13Yenice↓10:01 14:43 20:00
Dörtyol↓09:23 15:26 19:27Tarsus↓10:17 15:00 20:16
İskenderun Varış09:50_15:52 19:55Mersin Varış10:46_15:26 20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.