Etiket arşivi: Tarsus Mersin Tren seferleri

Mersin ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Tarsus ↔ Mersin Tren Saatleri

Tren GarıTren Saatleri
Mersin Gar>06:10, 06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 09:15, 10:00, 11:45, 13:15, 15:15, 16:30, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:45
Tarsus Gar>06:53, 07:19, 07:44, 08:09, 08:54, 10:17, 11:03, 12:08, 13:08, 14:38, 16:09, 17:23, 17:53, 18:24, 19:35, 20:16
Tarsus Mersin tren saatleri Nisan 2021 de güncellenmiştir

Tarsus Mersin Tarsus Arası Bölgesel Trenlerinden Adana Mersin, Mersin İskenderun ve İslahiye Mersin Treni Hergün Çalışmaktadır.

Tarsus Mersin arası 25 km olup Yolculuğunuz Trenle Yarım saat sürmektedir. Mersin’den İlk tren 06:10 saatinde hareket etmektedir. Tarsus’dan ise ilk tren 06:53 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuğunuzun parasal karşılığı ise 3 TL dir. Mersin Tarsus Arası Tcdd nin 3 ayrı Bölgesel treni hizmet vermektedir. Hayırlı Yolculuklar.

Mersin – Tarsus trenle kaç saat Sürer? 

iki şehir Arası Trenle Yaklaşık  25 dk sürmektedir. Tarsus Mersin Trenle kaç km? iki şehir arası Tren mesafesi 25 km dir.

tarsus tren istasyonu

Tarsus ↔ Mersin Tren fiyatları

Tcdd Mersin Tarsus Bilet fiyatları tam bilet 3 TL

Mersin Tarsus istasyonları arası karşılıklı her gün 25 Tren seferi düzenlenir. Trenlerde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Tarsus Mersin Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 324 624 17 15 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin ve Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Tarsus ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mersin Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamak tadır

Tarsus Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Tarsus Tren saatleri?

Mersin Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin’den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Tarsus’dan ise ilk tren 06:28 saatinde hareket etmektedir.

Adana Mersin

Adana KalkışTren SaatleriMersin KalkışTren Saatleri
Adana↓06:15, 06:40, 07:05, 07:30, 08:15, 11:30, 12:30, 14:00, 15:30, 16:45, 17:15, 17:45, 18:55Mersin↓06:10, 07:00, 07:30, 08:00, 09:15, 10:00, 11:45, 13:15, 15:15, 18:00, 18:30, 19:00, 19:45
Yenice↓06:37, 07:02, 07:27, 07:52, 08:37, 11:52, 12:52, 14:22, 15:53, 17:07, 17:37, 18:07, 19:19Tarsus↓06:44, 07:31, 08:01, 08:32, 09:51, 10:36, 12:16, 13:50, 15:47, 18:36, 19:06, 19:37, 20:16
Tarsus↓06:53, 07:19, 07:44, 08:09, 08:54, 12:08, 13:08, 14:38, 16:09, 17:23, 17:53, 18:24, 19:35Yenice↓07:00, 07:47, 08:17, 08:50, 10:07, 10:52, 12:33, 14:06, 16:03, 18:52, 19:22, 19:55, 20:32
Mersin Varış07:23_07:52, 08:17, 08:38, 09:21, 12:36, 13:40, 15:06, 16:36, 17:57, 18:27, 18:57, 20:04Adana Varış07:21_08:08, 08:38, 09:11, 10:28, 11:13, 12:54, 14:27, 16:24, 19:13, 19:43, 20:16, 20:53
Mersin Adana Tren Seferleri nisan 2021 de güncellenmiştir.

Mersin iskenderun bölgesel

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.

Mersin İslahiye Bölgesel

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.