Etiket arşivi: Tavşanlı Balıkesir Tren fiyatları

Balıkesir ↔ Tavşanlı Tren Saatleri

Balıkesir şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Tavşanlı istasyonundan ise ilk tren 00:00 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı Balıkesir arasında gün içinde karşılıklı 3 tren seferi düzenlenir. iki şehir arası yolculuk yaklaşık 4 Saat sürmektedir TCDD tren bilet fiyatı 20,50₺ dir.

Tavşanlı ↔ Balıkesir Tren Saatleri

Tavşanlı
Kalkış
TrenBalıkesir
Kalkış
01:36TCDD07:10
10:35TCDD11:03
17:05TCDD22:10

Tavşanlı Balıkesir Arası Balıkesir Kütahya bölgesel tren, Mavi trenzve Ege ekspresi ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir.

Tavşanlı Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Tavşanlı Tren fiyatları:

  • Balıkesir Tavşanlı Tren fiyatlarını istasyonlardan veya 444 8233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz
  • Ege Ekspresi Tam:
  • Mavi Tren Pulman Tam 19TL
  • Mavi Yataklı

BALIKESİR-TAVŞANLI EGE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Balıkesir ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

Balıkesir Tavşanlı Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 3,5 Saat sürmektedir. Balıkesir Tavşanlı Trenlerinde sadece mavi trende Yataklı vagon bulunmaktadır.

Balıkesir – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer? Tavşanlı – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 177 Km olduğundan Ekspres ve Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 25 dakika sürmektedir, Tavşanlı-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Tavşanlı Balıkesir Trenle kaç km? Balıkesir Tavşanlı Arası Tren mesafesi 177 km

Balıkesir tren istasyonu

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açık Saatleri Arası Çalışır

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0 274 614 10 36 dır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0 266 241 0 300 dır

Balıkesir Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir ve Tavşanlı dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Tavşanlı den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Tavşanlı Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Balıkesir Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Tavşanlı Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Biletinizi Balıkesir veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Tavşanlı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Balıkesir Tavşanlı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Tavşanlı Tren saatleri?

Balıkesir Tavşanlı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Tavşanlı istasyonundan ise ilk tren 00:00 saatinde hareket etmektedir.

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓16:30Balıkesir↓07:10
Tavşanlı↓17:05Tavşanlı↓11:13
Balıkesir Varış21:03Kütahya Varış12:04
İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11