Etiket arşivi: Tavşanlı Balıkesir Tren

Balıkesir – Tavşanlı Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Tavşanlı – Balıkesir Tren Saatleri

Tren AdıFiyatıBalıkesirTavşanlı
Ege19 TL11.1210.30
İzmavi25 TL23.0201.47
Balıkesir Tavşanlı Tren Saatleri Temmuz 2021

Tavşanlı Balıkesir Arası Balıkesir Kütahya bölgesel tren, Mavi tren ve Ege ekspresi ile Her gün karşılıklı 2 sefer düzenlenir.

Balıkesir şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Tavşanlı istasyonundan ise ilk tren 00:00 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı Balıkesir arasında gün içinde karşılıklı 3 tren seferi düzenlenir. iki şehir arası yolculuk yaklaşık 4 Saat sürmektedir TCDD tren bilet fiyatı minimum 19 TL dir.

Tavşanlı Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Tavşanlı Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren bileti Tam:
  • Ege Ekspresi Tam: 19 TL
  • Mavi Tren Pulman Tam 25 TL
  • Mavi Yataklı

BALIKESİR-TAVŞANLI EGE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

Balıkesir Tavşanlı Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 3,5 Saat sürmektedir. Balıkesir Tavşanlı Trenlerinde sadece mavi trende Yataklı vagon bulunmaktadır.

Balıkesir – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer? Tavşanlı – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 177 Km olduğundan Ekspres ve Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 25 dakika sürmektedir, Tavşanlı-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Tavşanlı Balıkesir Trenle kaç km? Balıkesir Tavşanlı Arası Tren mesafesi 177 km

Balıkesir tren istasyonu

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açık Saatleri Arası Çalışır

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0 274 614 10 36 dır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0 266 241 0 300 dır

Balıkesir Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir ve Tavşanlı dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Tavşanlı den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Tavşanlı Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Balıkesir Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Tavşanlı Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Balıkesir Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Biletinizi Balıkesir veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Tavşanlı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Balıkesir Tavşanlı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Tavşanlı Tren saatleri?

Balıkesir Tavşanlı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Tavşanlı istasyonundan ise ilk tren 00:00 saatinde hareket etmektedir.

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓15:45Balıkesir↓07:10
Tavşanlı↓16:33Tavşanlı↓10:59
Balıkesir Varış20:15Kütahya Varış11:45
Balıkesir Kütahya raybüs seferleri Temmuz 2021
İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021
İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021