Etiket arşivi: Tavşanlı Kütahya Tren fiyatları

Kütahya ↔ Tavşanlı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Tavşanlı ↔ Kütahya Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Kütahya21:06x
Tavşanlı05:50x
Tavşanlı Kütahya Tren Seferleri Nisan 2021

Tavşanlı Kütahya Tavşanlı Arası  Anahat Trenlerinden Ege ekspresi, Mavi Tren Bölgesel Trenlerden Eşehir Tavşanlı Treni Çalışır.

Tavşanlı Kütahya arası Mavi tren, Ege Ekspresi ve Raybüs ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı tren istasyonundan ise ilk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 48 km olup yaklaşık 50 dk sürmektedir. İzmavi Treni Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 7,5 tl dir.

Kütahya ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

 Tavşanlı Kütahya Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat sürmektedir. Tavşanlı Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Tavşanlı Arası Tren mesafesi 48 km dir.

Kütahya – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer ? Tavşanlı – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 48 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat sürmektedir, Tavşanlı-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Tavşanlı ↔ Kütahya Tren fiyatları

  • Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Treni Pulman Tam 7,5 TL
  • İMavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • İMavi Treni Kuşetli 22 TL
  • İMavi Treni Yataklı Tek kişi  98 TL  Çift Kişi 68 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 5 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kütahya Garından Tavşanlı tren istasyonuna ve Tavşanlı Garından Kütahya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  2 Tren seferleri düzenlenir.

Tavşanlı Kütahya Tren Yolu Güzergahı

Kütahya Tavşanlı Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı tren istasyonu

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0 274 614 10 36 dır.

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Kütahya Tren istasyonu telefonu ? 0 274 223 61 21 dır

Kütahya – Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Tavşanlı – Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Kütahya – Tavşanlı Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlar oluşmaktadır.

Tavşanlı – Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kütahya ve Tavşanlı’dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı – Kütahya Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kütahya – Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı – Kütahya Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Tavşanlı – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya veya Tavşanlı istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı – Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Kütahya – Tavşanlı Tren saatleri?

Kütahya’dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya – Tavşanlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı tren istasyonundan ise ilk tren 02:16 saatinde hareket etmektedir.

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir.

İzMavi Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.