Etiket arşivi: Tavşanlı Manisa Tren saatleri

Manisa -Tavşanlı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Tavşanlı ↔ Manisa Tren Saatleri

TAVŞANLIMANİSA

Tavşanlı Manisa Tavşanlı Arası Anahat Trenlerinden İ Mavi ve ege Treni Hergün Çalışmaktadır.

Tcdd Tavşanlı Manisa arası İzmavi Ekspresi ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 315 km olup yaklaşık 7s:22dk sürmektedir. İzmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 27 tl dir.

Manisa ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Tavşanlı Manisa Arası Trenle Yaklaşık  8 Saat sürmektedir. Tavşanlı Manisa Trenle kaç km ? Manisa Tavşanlı Arası Tren mesafesi 315 km dir.

Manisa – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer? Tavşanlı – Manisa arası Tren yolu mesafesi 315 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat sürmektedir, Tavşanlı-Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Manisa tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Manisa tren istasyonu

Tavşanlı ↔ Manisa Tren fiyatları

  • İzmMavi Treni Pulman Tam 28 TL
  • İzMavi Treni Örtülü Kuşetli 41 TL
  • İzmMavi Yataklı Tek kişi TL 116 Çift Kişi 86 TL

TAVŞANLI – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa Garından Tavşanlı tren istasyonuna ve Tavşanlı Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Tavşanlı Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri :  Saatleri Arası Çalışır

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu ? 0 262 753 02 54 dır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Manisa – Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Tavşanlı – Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa – Tavşanlı Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Tavşanlı – Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve Tavşanlı dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı – Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Manisa – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Manisa – Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı – Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Tavşanlı – Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Manisa tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Manisa veya Tavşanlı istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Manisa Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı – Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Manisa – Tavşanlı Tren saatleri?

Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa – Tavşanlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa Gardan İlk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı tren istasyonundan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021
izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Mayıs 2021