Etiket arşivi: Torbalı ↔ Denizli Tren Saatleri

Denizli ↔ Torbalı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Torbalı↔  Denizli Tren Saatleri

KALKIŞ İSTASYONUTREN SAATLERİGÖLLER EKSPRESİ
Denizli>05:45, 10:45, 12:20, 18:05>
Torbalı>08:02 13:22 19:41>

Denizli Torbalı Denizli Arası Sadece İzmr Denizli Bölgesel Treni ve Göller Ekspresi hergün karşılıklı 8 Sefer Çalışmaktadır

Torbalı Denizli arası TCDD ye ait 1 bölgesel tren ile 6 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 236 km olup ortalama 3 saat 30 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 18 tl dir. Torbalı dan İlk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir. Denizli den ise ilk tren 04:20 saatinde hareket etmektedir.

Torbalı ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer ?

Denizli – Torbalı tren ile kaç saat Sürer ? Torbalı – Denizli arası Tren yolu mesafesi 236 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 41 dakika sürmektedir, Torbalı-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Torbalı – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli ↔ Torbalı Tren fiyatları:

  • Denizli Torbalı Bölgesel Treni Pulman  Tam  18 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Torbalı Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli Torbalı Arası Sadece İzmir Denizli Bölgesel Treni  Çalışmaktadır Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren istasyonu

Denizli Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 258 268 28 31 dır

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır

Torbalı Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Torbalı Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve Torbalı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Torbalı Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Torbalı Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Denizli Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Torbalı Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Torbalı Denizli Tren saatleri?

Torbalı Denizli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Torbalı dan İlk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir. Denizli den ise ilk tren 04:20 saatinde hareket etmektedir.

Göller Ekspresi

izm denz

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.