Etiket arşivi: Torbalı Aydın Tren fiyatları

Aydın ↔ Torbalı TREN Saatleri

Aydın Gardan İlk bölgesel tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Torbalı istasyonundan ise ilk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası yaklaşık 75 kilometre olup yolculuk süresi 1 saat 30 dk sürmektedir. Bu istasyonlar arası karşılıklı TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 8 sefer yapılmaktadır Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 8 ₺ dir.

Torbalı – Aydın Tren Saatleri

torbalı’dan tren kalkış saatleriAydın’dan tren kalkış saatleri
07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 15:59 17:24 19:1806:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15

Aydın Torbalı Arası (Basmane Denizli, Basmane Nazilli Bölgesel treni) karşılıklı hergün 7 sefer düzenlenir

Torbalı ↔ Aydın Tren fiyatları 8 TL

  • Torbalı Aydın Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden veya 444 8233 den Öğrenilebilir
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Aydın ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

Aydın Torbalı Aydın Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir. Trenlerde kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır. Trenle kaç km ? iki istasyon Arası Tren mesafesi 75 km

Aydın Torbalı Diğer Rota: 54 dk. (75,1 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Torbalı Tren Garı

Torbalı Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 232 856 16 30 dır Adresi Torbalı Tren Garı, Torbalı Mahallesi, 5058. Sk. No:7, Torbalı/İzmir

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır, Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır Adresi TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın şehir garı tren seferleri

Aydın Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Aydın Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Torbalı ve Aydın dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Aydın Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Aydın Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Aydın Torbalı Bölgesel Tren saatleri?

Aydın Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk tren 06:34 saatinde hareket etmektedir. Torbalı den ise ilk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33