Etiket arşivi: Torbalı Basmane Tren Seferleri

Basmane ↔ Torbalı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Torbalı Basmane Tren Saatleri

TrenGarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
İzmir06:30 07:10 12:00 12:30 15:10 16:00 17:10 18:45x
Torbalı06:51 09:01 09:33 10:51 14:51 16:12 16:25 22:11x
Torbalı İzmir tren seferleri Nisan 2021

Torbalı Basmane Torbalı Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Dnzl, Basmane Adn, Basmane Tre, Ödmş Basmane Bölgesel Trenleri ve Göller Express Hergün Çalışmaktadır

Torbalı İzmir arasında her 10 dakikada bir karşılıklı izban seferi vardır. izmir torbalı arası yaklaşık tramvayla 50 dakika sürmektedir

Torbalı İzmir tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel tren 1 Express tren ile 20 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 50 km olup yaklaşık 1 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,00 TL

Basmane ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Torbalı İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Torbalı İzmir Basmane Trenle kaç km? İzmir Basmane Torbalı Arası Tren mesafesi 50 km dir.

Torbalı İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Basmane Garından Torbalı tren istasyonuna ve Torbalı Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 20 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Torbalı Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Torbalı Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Torbalı İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Torbalı İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Torbalı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Torbalı İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Torbalı İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Torbalı İzmir tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Basmane Aydın Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Mart 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Basmane Tire Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓16:00Tire↓08:00
Gaziemir↓16:15Çatal↓08:15
Havaalanı↓16:21Bayındır↓08:27
Torbalı↓16:51Torbalı↓09:01
Bayındır↓17:27Havaalanı↓09:33
Çatal↓17:38Gaziemir↓09:39
Tire
Varış
17:52İzmir Varış09:57
Basmane Tire Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30 12:00 17:10Ödemiş↓05:25 09:30 15:00
Gazi
emir↓
06:49 12:14 17:28Bayın
dır↓
06:13 10:18 15:43
Hava
alanı↓
06:56 12:20 17:34Tor
balı↓
06:51 10:51 16:25
Tor
balı↓
07:25 12:50 18:03Hava
alanı↓
07:20 11:21 16:56
Bayın
dır↓
08:01 13:29 18:40Gazi
emir↓
07:25 11:28 17:02
Ödemiş Varış08:51_14:14 19:26izmir Varış07:43_11:28 17:02
Ödemiş İzmir Tren saatleri 18/03/2021 düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir.

Göller Ekspresi