Etiket arşivi: Toros Ekspresi Tren Seferleri

Toros Ekspresi Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Toros Ekpresi Tren Saatleri

KONYA
KALKIŞ
SAATİADANA
KALKIŞ
SAATİ
Konya ↓14:00Adana ↓07:45
Karaman15:26Pozantı09:31
Ereğli16:37Ulukışla10:34
Ulukışla17:29Ereğli11:20
Pozantı18:15Karaman12:36
Adana Varış19:53Konya Varış13:58
Toros Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Tamamen Pulman vagonlardan oluşur

Toros Ekspresi Konya Adana Konya Yönüne Her Gün çalışır. Tamamen pulman vagonlardan oluşan tren Konya-Adana parkurunu 5 saat 47 dakikada, Adana-Konya parkurunu 6 saat 30 dakikada tamamlamaktadır.

Konya Adana Toros Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 6 Saat sürerKonya Adana Toros Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 20 TL, Genç; 15 TL Yaşlı; 10 TL

Toros Ekspresi ile Adana Konya Kaç Km ? 370 Km

Toros Ekspresi Tren Güzergahı

Toros Ekspresi Konya Adana Tren saatleri Durakları ve Hareket Saatleri

Konya KalkışTren SaatiAdana KalkışTren Saati
Konya00:01Adana00:01
Kaşınhan00:02Şakirpaşa00:02
Çumra00:03Şehitlik00:03
Arıkören00:04Yenice00:04
Karaman00:05Durak00:05
Sudurağı00:06Kelebek00:06
Ayrancı00:07Karaisalıbucağı00:07
Ereğli00:08Hacıkırı00:08
Çakmak00:09Belemedik00:09
Osmancık00:10Pozantı00:10
Ulukışla00:11Çiftehan00:11
Gümüş00:12Gümüş00:12
Çiftehan00:13Ulukışla00:13
Pozantı00:14Osmancık00:14
Belemedik00:15Çakmak00:15
Hacıkırı00:16Ereğli00:16
Karaisalıbucağı00:17Ayrancı00:17
Kelebek00:18Sudurağı00:18
Durak00:19Karaman00:19
Yenice00:20Arıkören00:20
Şehitlik00:21Çumra00:21
Şakirpaşa00:22Kaşınhan00:22
Adana00:22Konya00:22