Etiket arşivi: Turgutlu Afyon tren seferleri

Afyon ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Afyon şehir garından Mavi tren 23:27 saatinde hareket etmekte olup, Turgutlu istasyonundan ise Tek tren 21:59 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Afyon Turgutlu tren seferleri 6 saat 20 dk sürmektedir.Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 29 ₺ dır.

Turgutlu ↔ Afyon Tren Saatleri

Afyon – Turgutlu – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Trenle kaç saat Sürer?

Afyon – Turgutlu tren ile kaç saat sürer? Turgutlu – Afyon arası Tren yolu mesafesi 274 Km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 1 dakika sürmektedir, Turgutlu-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu ↔ Afyon Tren fiyatları:

  • Pulman Tam : 29 TL
  • Yataklı Tam: 184 TL
  • Genç; %20 ind TL
  • 65 Yaş üstü; %50 ind TL

AFYON – TURGUTLU TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Turgutlu Afyon Tren yolu Güzergahı

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 714 11 04 dır Adresi: Turgutlu Garı, İstasyon altı Mahallesi, 45410 Turgutlu/Manisa

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Turgutlu tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik 3 sa. 21 dk. (274 km) D300/E96 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Turgutlu Garı

Afyon Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Turgutlu dan geçen tüm Mavi trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Bu Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Turgutlu Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Turgutlu dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Turgutlu Ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Afyon Turgutlu Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trendir. Biletinizi Afyon veya Turgutlu istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Turgutlu Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Afyon Turgutlu Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon Turgutlu Tren saatleri?

Afyon Turgutlu Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 21:59 saatinde hareket etmektedir.