Etiket arşivi: Turgutlu Akşehir Tren fiyatları

Akşehir ↔ Turgutlu Tren Saatleri

TCDD Mavi tren günde tek sefer Turgutlu Akşehir tren garları arası çalışmaktadır. Bu tren 314 km lik tren yolunu 7,5 saatte tamamlar. Akşehir Gardan tek tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise tek tren 07:43 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculukta kişi başı tam bilet maliyeti ise 37 TL dir.

Turgutlu ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Turgutlu – Arası Sadece Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Turgutlu Akşehir Tren yolu güzergahı

Turgutlu ↔ Akşehir Tren fiyatları

  • Mavi Treni  Pulman 37 TL
  • Mavi Treni Puşetli 41 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 134 TL Çift Kişi 82 TL

TURGUTLU – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akşehir ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

Akşehir – Turgutlu tren ile kaç saat sürer? Turgutlu – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 314 Km olduğundan Mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 30 dakika sürmektedir, Turgutlu-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Turgutlu – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu Akşehir arası en hızlı rota: 4 sa. 34 dk. (373 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Turgutlu Garı

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri:  06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 313 10 46 dır Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Turgutlu Akşehir Trenle kaç km? İki şehir arası trenle Tren mesafesi 314 km

Akşehir tren istasyonu

Akşehir – Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Turgutlu den geçen tüm Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Turgutlu – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Turgutlu dan Geçen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Turgutlu – Akşehir treninde Yemekli vagon bulunur mu?

Akşehir – Turgutlu Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Turgutlu Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Biletinizi Akşehir veya Turgutlu istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Turgutlu Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Turgutlu Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Turgutlu Mavi Tren saatleri?

Akşehir Turgutlu Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir.