Etiket arşivi: Turgutlu Alaşehir Treni

Alaşehir ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Tcdd Turgutlu Alaşehir istasyonları arası TcCD’ye ait 5 tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bu seferler ortalama 1 saat 5 dakika sürmektedir. Alaşehir’den turgutlu’ya günün ilk treni 04:09 da, turgutlu’dan Alaşehir istasyonuna ilk tren 09:44 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası en yüksek TCDD bilet fiyatı 11 TL’dir

Turgutlu – Alaşehir Tren Saatleri

Alaşehir – Turgutlu – Arası Sadece Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, KMavi, Manisa Alaşehir Treni Çalışmaktadır.

Turgutlu
Tren Hareket
Saatleri
Tren
Adı
Alaşehir
Tren Hareket
Saatleri
09:37TCDD04:12
12:56TCDD05:20
14:56TCDD06:45
16:58TCDD08:40
19:08TCDD15:35
19:49TCDD16:50
21:59TCDD18:25
turgutlu Alaşehir Tren yolu güzergahı

Turgutlu ↔ Alaşehir Tren fiyatları

  • Turgutlu Alaşehir Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden Öğrenilebilir
  • K Mavi Treni  Pulman 9,50 TL
  • K Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • K Mavi Tren Yataklı Tek kişi 88 TL Çift Kişi 116 TL

ALAŞEHİR – TURGUTLU MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Alaşehir – Turgutlu tren kaç saat sürer?

Turgutlu – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 80 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 5 dk sürmektedir, Alaşehir Turgutlu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Turgutlu tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri:  06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 313 10 46 dir. Adresi; Turgutlu Garı, İstasyonaltı Mahallesi, Turgutlu/Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Alaşehir Tren istasyonu

Turgutlu Alaşehir arası en hızlı rota: 1 sa. 12 dk. (80,1 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Turgutlu Garı

Alaşehir Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Turgutlu Alaşehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Alaşehir Turgutlu Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Turgutlu Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Alaşehir ve Turgutlu dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Turgutlu Alaşehir Ekspres Mavi trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Yataklı Vagon

Alaşehir Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Alaşehir Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Turgutlu Alaşehir Tcdd Ekspres Mavi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Turgutlu Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Turgutlu Alaşehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Turgutlu Alaşehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Alaşehir Turgutlu Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Alaşehir Turgutlu Tren saatleri?

Alaşehir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir Turgutlu Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Alaşehir den İlk tren 04:09 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu dan ise ilk tren 09:44 saatinde hareket etmektedir.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32_21:12Manisa Varış17:25_18:39
İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10
İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44