Etiket arşivi: Turgutlu İzmir Tren fiyatları

İzmir ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Turgutlu ↔ İzmir Arası Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
İzmir07:40 11:05 x
Turgutlu06:52 20:05x
Turgutlu İzmir tren seferleri Nisan 2021

Turgutlu İzmir Turgutlu Arası Bölgesel Trenlerden İzmir Alşhr, İzmir Uşk, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi Hergün Çalışmaktadır.

İzmir-Turgutlu arasında TCDD ye ait 1 Ekspres tren ve 2 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 55 km olup yaklaşık 1 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,00 TL başlar

İzmir ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

İzmir Turgutlu İzmir Arası Trenle Yaklaşık  2 Saat sürmektedir. Turgutlu İzmir Trenle kaç km ? İzmir Turgutlu Arası Tren mesafesi 55 km dir.

Turgutlu ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  TL
  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 10 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  90 Çift Kişi 70 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Turgutlu İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Turgutlu tren istasyonuna ve Turgutlu Garından İzmir Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. İzmir Turgutlu İzmir ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır.

Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır.

Turgutlu İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Turgutlu İzmir Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

İzmir Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve İzmir den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, İzmir Turgutlu Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Turgutlu İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Turgutlu İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

İzmir Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

İzmir Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.