Etiket arşivi: Turgutlu Manisa Tren saatleri

Manisa ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Manisa ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren saatleriEkspres Tren Saatleri
Manisa09:12 12:32 18:25x
Turgutlu06:52 16:11 20:05x

Turgutlu Manisa Turgutlu Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmne Uşk, Basmne Alaşhir, Alaşhir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Turgutlu dan ilk tren 06:46 saatinde Manisa dan ilk tren 09:08 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arası Kmavi Ekspresi ve 3 Bölgesel treni ile hergün karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 31 km olup yaklaşık 26dk sürmektedir. Fırat Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9 TL

Manisa ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Turgutlu Manisa Arası Trenle Yaklaşık  24 Dk sürmektedir. Turgutlu Manisa Trenle kaç km ? Manisa Turgutlu Arası Tren mesafesi 31 km dir.

Manisa tren istasyonu

Turgutlu ↔ Manisa Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Bölgesel Trenler 3,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Manisa Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Turgutlu Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

manisa turgutlu tren yolu güzergahı

Turgutlu Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Turgutlu Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa Turgutlu tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Turgutlu Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Manisa Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Turgutlu Manisa Tren saatleri?

Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu den İlk tren 05:17 saatinde K mavi treni hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 09:14 saatinde Basmane Usak hareket etmektedir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir.

Alaşehir Manisa

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.