Etiket arşivi: Turgutlu Uşak Tren

Uşak ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu Uşak arası Kmavi ve 1 Bölgesel tren ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Turgutlu Gardan İlk tren 09:37 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 163 km olup yaklaşık 3 Saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 17 TL dir.

Turgutlu – Uşak Tren Saatleri

Uşak
Tren Hareket
Saatleri
Tren
Adı
Turgutlu
Tren Hareket
Saatleri
01:48TCDD09:37
06:20TCDD16:58
16:05TCDD21:59

Turgutlu Uşak Turgutlu Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Bsmne Uşk Treni Hergün Çalışmaktadır.

Uşak ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

 Uşak Turgutlu Uşak Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Turgutlu Uşak Trenle kaç km ? Uşak Turgutlu Uşak Arası Tren mesafesi 163 km dir.

Turgutlu ↔ Uşak Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 17 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 96 Çift Kişi 66 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 9 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 13 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Uşak Turgutlu Tren Yolu Güzergahı

Uşak Garından Turgutlu tren istasyonuna ve Turgutlu Garından Uşak Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

uşak tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır

Turgutlu Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır Uşak Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

Turgutlu – Uşak tren ile kaç saat sürer? Uşak – Turgutlu arası Tren yolu mesafesi 163 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, Uşak-Turgutlu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Turgutlu tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak – Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Turgutlu – Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Uşak – Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Turgutlu ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak – Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Turgutlu – Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Turgutlu – Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak – Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Uşak – Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Turgutlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Turgutlu veya Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak – Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Turgutlu Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak – Turgutlu Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Turgutlu – Uşak Tren saatleri? Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu – Uşak Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu Gardan İlk tren 09:37 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:48 saatinde hareket etmektedir.

K Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44