Etiket arşivi: Uşak Afyon Tren seferleri

Afyon ↔ Uşak Tren Saatleri

Afyon şehir garından Tek tren Mavi tren olup 23:27 saatinde hareket etmektedir. Uşak istasyonundan ise Tek tren 01:47 saatinde hareket etmektedir. iki istasyon arası karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Afyon tren seferleri 2 saat 18 dk sürmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 17 ₺ dir.

Uşak ↔ Afyon Tren Saatleri

Uşak Afyon Uşak Arası K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Afyon – Uşak tren ile kaç saat sürer?

Uşak – Afyon arası Tren yolu mesafesi 135 Km olduğundan bölgede çalışan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 18 dakika sürmektedir, Tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Mavi tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Uşak ↔ Afyon Tren fiyatları:

Tam 17 TL Öğrenci ; 14 TL 65 Yaş üstü; 8 TL

AFYON – UŞAK TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Uşak Afyon Tren yolu Güzergahı

Afyon Uşak Trenlerinin Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır. Uşak Afyon Trenle kaç km? iki şehir Arası Tren mesafesi 135 Km dir

Afyon tren istasyonu

Uşak Tren garı çalışma saatleri: 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 276 216 60 73 dır Adresi: Uşak Tren İstasyonu, Cumhuriyet Mahallesi, Uşak Merkez/Uşak

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

uşak tren istasyonu

Afyon Uşak arası En hızlı rota, normal trafik 1 sa. 19 dk. (110 km) D300/E96 üzerinde kalkış: Afyon Garı varış: Uşak Tren İstasyonu

Afyon Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Uşak istasyonundan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Uşak Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Uşak istasyonundan Geçen Ekspress trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Afyon Mavi treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Uşak Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi trendir. Tren biletinizi Afyon veya Uşak istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Uşak Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Bu hatta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon Uşak Tren saatleri?

Afyon gardan diğer istasyonlara giden trenlere ait Afyon – Uşak Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:47 saatinde hareket etmektedir.