Etiket arşivi: Uşak İzmir Treni

İzmir ↔ Uşak Tren Saatleri

Uşak-İzmir arası TCDD ye ait 1 Ekspres tren ve 1 Bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 216 km olup yaklaşık 6 saat 0 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulma vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20,00 ₺

Uşak İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir’den tren kalkış saatleriuşak’tan tren kalkış saatleri
07:4001:48
15:0006:20
20:1016:05

İzmir Uşak İzmir Arası K Mavi Treni ve İzmir Uşak Treni Hergün karşılıklı 2 Sefer Çalışmaktadır

İzmir – Uşak Tren fiyatları

  • İzmir Uşak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Pulman Tam 20 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 35 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 69 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Uşak – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Uşak İzmir Uşak Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat sürmektedir. İzmir Uşak Trenle kaç km ? Uşak İzmir Arası Tren mesafesi 216 km

uşak tren istasyonu
Uşak İzmir Tren Yolu Güzergahı

Uşak – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 464 77 95 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri :7/24 saatleri arası Açıktır Uşak Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

İzmir Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Uşak İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İzmir ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak İzmir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak İzmir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Uşak İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kmavi treni

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44