Etiket arşivi: Uşak Konya Tren Seferleri

Konya ↔ Uşak Tren Saatleri

Uşak Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:47 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 407 km olup yaklaşık 6s:44dk sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 31 tl dir.

Uşak ↔ Konya Tren Saatleri

Uşak Konya Uşak Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Ekspresi  Çalışır

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Konya ↔ Uşak trenle kaç saat Sürer ? 

Uşak Konya Arası Trenle Yaklaşık 6,5 Saat sürmektedir. Uşak Konya Trenle kaç km ? Konya Uşak Arası Tren mesafesi 407km dir.

Konya – Uşak tren ile kaç saat sürer? Uşak – Konya arası Tren yolu mesafesi 407 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 30 dakika sürmektedir, Uşak-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Uşak ↔ Konya Tren fiyatları :

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 31 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 45 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 109 TL  Çift Kişi 79 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 16 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 25 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Uşak Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Uşak tren istasyonuna ve Uşak Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Konya Uşak Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Uşak Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır Konya Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 dır

Konya – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Konya ve Uşak den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Uşak – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Konya ve Uşak den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Uşak – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Konya – Uşak Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya – Uşak Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Konya – Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Konya veya Uşak istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya – Uşak Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Konya – Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Konya – Uşak Tren saatleri? Konya Uşak Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:47 saatinde hareket etmektedir.