Tarsus Tren Saatleri

Tarsus’dan Nerelere Tren Var? Mersin Adana Bölgesel Treni ile Tarsusdan Mersin Adana Erzin Dörtyol Ceyhan Osmaniye Islahiye iskenderun yönüne her gün tren seferi vardır.

TARSUS TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Tarsus Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Tarsus trenleri Tarsus Tren istasyonunda her gün çalışır

Tarsus tren garı çalışma saatleri? Tarsus Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tarsus tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 324 624 17 15 dır.

Tarsus de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Tarsus den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Tarsus seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Tarsus den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

tarsus tren istasyonu

Tarsus tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Tarsus istasyon gişesinden, Tarsus Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tarsus Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Tarsus Tren saatleri? Tarsus dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Tarsus Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Tarsus dan ilk tren 00:06 da hareket etmektedir

Tarsus Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Tarsus garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tarsus Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Tarsus Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir