Tatvan ↔ Elazığ Tren Saatleri

Elazığ Tatvan tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Tatvan Elazığ Tren Saatleri sayfası 01 Nisan 2019 19:46 saatinde güncellenmiştir.

Elazığ ↔ Tatvan Tren Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓07:05Tatvan↓07:55
Genç↓09:42Muş↓09:28
Muş↓11:41Genç↓11:15
Tatvan Varış13:12Elazığ Varış13:36

Elazığdan ve tatvandan geçen Van gölü ekspresi

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Elazığ Tatvan Elazığ Arası Tatvan elazığ treni hergün van gölü ekspresi haftada 2 gün çalışır

Elazığ ↔ Tatvan Tren fiyatları: Tam 20 TL, Genç 15 TL, Yaşlı 10 TL

Elazığ Tren garı çalışma saatleri :05:30 – 12:00, 13:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Tatvan Tren garı çalışma saatleri : 08:00 -17:00 Saatleri Arası Çalışır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 ır

Tatvan Tren istasyonu telefonu ? 0 434 827 57 04 dır Elazığ Tatvan Trenle kaç saat ? Tatvan Elazığ Arası Trenle 7 saat sürer

Elazığ Tatvan Trenle kaç km ? Tatvan Elazığ Arası Tren mesafesi 331 Km dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir