Tatvan ↔ Elazığ Tren Saatleri

Elazığ Tatvan tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Tatvan Elazığ Tren Saatleri sayfası 01 Nisan 2019 19:46 saatinde güncellenmiştir.

Elazığ ↔ Tatvan Tren Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓06:30Tatvan↓09:00
Genç↓09:16Muş↓10:35
Muş↓11:22Genç↓12:35
Tatvan Varış12:53Elazığ Varış15:20
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri temmuz 2021

Elazığdan ve tatvandan geçen Van gölü ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Elazığ Tatvan Elazığ Arası Tatvan elazığ treni hergün van gölü ekspresi haftada 2 gün çalışır

Elazığ ↔ Tatvan Tren fiyatları: Tam 20 TL, Genç 15 TL, Yaşlı 10 TL

Elazığ Tren garı çalışma saatleri :05:30 – 12:00, 13:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Tatvan Tren garı çalışma saatleri : 08:00 -17:00 Saatleri Arası Çalışır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 ır

Tatvan Tren istasyonu telefonu ? 0 434 827 57 04 dır Elazığ Tatvan Trenle kaç saat ? Tatvan Elazığ Arası Trenle 7 saat sürer

Elazığ Tatvan Trenle kaç km ? Tatvan Elazığ Arası Tren mesafesi 331 Km dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir