Tavşanlı Ankara Tren Seferleri

Tavşanlı – Ankara Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Ankara-Tavşanlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Tavşanlı Ankara Tavşanlı Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Ankara şehir garından mavi tren 20:30 saatinde hareket etmekte olup, Tavşanlı istasyonundan ise mavi tren 02:44 saatinde hareket etmektedir. Yolculuk suresi 6 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 33 Tl den başlamaktadır.

Tavşanlı – Ankara Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet:33 TL

ANKARA – TAVŞANLI MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 5 Saat sürmektedir. Ankara – Tavşanlı arası Tren yolu mesafesi 360 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 13 dakika sürmektedir, Bu hatta tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Tavşanlı Ankara Trenle kaç km? Şehirler Arası Tren mesafesi 331 km dir.

Ankara Garından Tavşanlı tren istasyonuna ve Tavşanlı Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Trende Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu? 0274 6141036 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi Tavşanlı Tren Garı, Tavşanlı/Kütahya

Ankara Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15/336 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Ankara Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Tavşanlı den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Tavşanlı dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Tavşanlı Ankara treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Ankara veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Anahat Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara garı tren saatleri

Ankara Tavşanlı Mavi Tren saatleri?

Ankara Tavşanlı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Tavşanlı istasyonundan ise ilk tren 03:08 saatinde hareket etmektedir.

Tren Saatleri Sonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir