Tavşanlı Tren Saatleri

Tavşanlı’dan nerelere Tren Var? İzmir Mavi Treni ile Çiğli Menemen Manisa izmir Akhisar Balıkesir Tavşanlı Kütahya Eskişehir, Ege Ekspresi ile Balıkesir yönüne her gün tren vardır.

TAVŞANLI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Tavşanlı Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Tavşanlı trenleri Tavşanlı Tren istasyonuna her gün çalışır

Tavşanlı tren garı çalışma saatleri Tavşanlı Tren Garı 24 Saat Açıktır.

Tavşanlı tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 274 614 10 36 dır.

Tavşanlı Tren istasyonu

Tavşanlı İlk Tren  01:21 İzmir Mavi Treni  Eskişehir → İzmir yönüne dir

Tavşanlı Son 17:30 Ege Ekspresi Kütahya → Balıkesir yönünedir

Tavşanlı da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Tavşanlı den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Tavşanlı seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Tavşanlı den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Tavşanlı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Tavşanlı istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tavşanlı Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Tavşanlı Tren saatleri? Tavşanlı dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Tavşanlı Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Tavşanlıden İlk tren 00:15 saatinde hareket etmektedir.

Tavşanlı Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Tavşanlı garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tavşanlı Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Tavşanlı Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir