Torbalı ↔ Selçuk Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Torbalı Selçuk arasında 3 Bölgesel tren ile 9 sefer düzenlenir. Selçuk dan İlk tren 06:49 saatinde hareket etmektedir. Torbalı dan ise ilk tren 08:36 saatinde hareket etmektedir. Tren bilet fiyatı 4 tl olup yolculuk süresi 20 dk sürmektedir. Selçuk Torbalı İzban saatleri için tıklayınız

Selçuk – Torbalı Tren Saatleri

selçuk kalkıştren adıtorbalı kalkış
06:50 07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18TCDD07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 15:59 17:24 19:18 20:21

Torbalı Selçuk Torbalı Arası Bölgesel Trenler Dnzli Bsmne, Nzlli Bsmne, Bsmne Soke treni Hergün karşılıklı 8 sefer düzenlenir

Selçuk ↔ Torbalı Tren fiyatları

  • Torbalı Selçuk Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 4 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 2 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 3 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Selçuk ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

Selçuk Torbalı Selçuk Arası Trenle Yaklaşık Yarım Saat  sürmektedir. Selçuk Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Torbalı Selçuk Trenle kaç km ? Selçuk Torbalı Arası Tren mesafesi 34 km

Torbalı Tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Selçuk Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Torbalı Tren istasyonu telefonu ? 0 232 856 16 30 dır Selçuk Tren istasyonu telefonu ? 0 232 892 60 06 dır

Selçuk Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Selçuk Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Selçuk Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Torbalı ve Selçuk dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Selçuk Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Selçuk Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Selçuk tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Selçuk Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Selçuk Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Selçuk Torbalı Tren saatleri? Selçuk Torbalı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Selçuk dan İlk tren 06:49 saatinde hareket etmektedir. Torbalı den ise ilk tren 08:36 saatinde hareket etmektedir.

Dnzli Bsmne,

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Nzlli Bsmne,

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

Bsmne Soke

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir