Tren fiyatları

Tcdd Bölgesel trenlere ait Tam bilet ve en uzun mesafe (tavan) fiyatlarına ilişkin tablo aşağıya çıkarılmıştır. Farklı seçeneklere göre fiyat almak için tren garlarına veya satış noktalarına başvurabilirsiniz. Hızlı Tren ve Anahat Ekspres trenlere ait tren bilet fiyatları tren saatleri sayfalarında tek tek verilmiştir.

Bölgesel Tren Fiyatları

Tren Adı Tam Bilet Fiyat
HALKALI-KAPIKULE29 TL
HALKALI-UZUNKÖPRÜ 26 TL
ANKARA-POLATLI11 TL
SİNCAN-POLATLI9 TL
BASMANE-DENİZLİ28 TL
BASMANE-NAZİLLİ19 TL
BASMANE-ÖDEMİŞ13 TL
BASMANE-SÖKE15 TL
BASMANE-TİRE11 TL
BASMANE-ALAŞEHİR16, TL
BASMANE-UŞAK25 TL
ÇATAL-TİRE5 TL
DENİZLİ-SÖKE21 TL
NAZİLLİ-SÖKE11 TL
MANİSA-ALAŞEHİR11 TL
ZONGULDAK-GÖKÇEBEY8 TL
ZONGULDAK-KARABÜK16 TL
ERZİNCAN-DİVRİĞİ17 TL
KARS-AKYAKA7 TL
DİYARBAKIR-BATMAN7 TL
ADANA-MERSİN10 TL
MERSİN-İSKENDERUN26 TL
MERSİN-ISLAHİYE28 TL

İndirimli Bilet Tipleri

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%20 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Nerelerden Bilet Alabilirim?

Tcdd ye ait tren biletlerini Eybis internet sitesinden, Bulunduğunuz şehirdeki anlaşmalı Acentelerden, Çağrı Merkezinden (444 82 33), En yakın PTT şubelerinden, ve Tren gar larından Alabilirsiniz

Tren Kart Nedir?

Tren Yolculuklarınız için önceden belirleyeceğiniz iki gar arasında, yaşınıza göre (Tam veya Genç), seçtiğiniz trenin tipine (YHT, Ekspres , Bölgesel ), Yolculuk sınıfına (Business, Economy veya 1. Mevki) göre bir aylık veya belirleyeceğiniz biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli alarak satın almanıza Tren Kart denir. abilirsiniz.

TCDD Tren saatleri 2020