Turistik Göller Ekspresi

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Turistik Göller Yöresi Ekspresi hangi istasyonlara Çalışır? Bu eksres tren ile İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havaalanı Torbalı Selçk Aydın Nazilli Denizli Isparta arasında çalışmaktadır ve otobüs ile de Burdur istasyonuna gitmektedir

Turistik Göller Ekspresi Tren Saatleri

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Basmane’den saat 22:30’da, Isparta’dan 22:00’de hareket edecek trenin ortalama seyahat süresi 8 saat 30 dakika sürüyor.

Göller Ekspresini kullanacak olan Burdur yolcuları için Gümüş gün durağı ile Burdur arasında otobüslerle aktarma yapılıyor.

Göller Ekspresi hat güzergahı

Göller Eksresi Tren Bilet Fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Isparta Göller Yöresi Ekspresi Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 50 Tl
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 25 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 40 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir