Uşak – Çiğli Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Çiğli – Uşak Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriMavi Tren Saatleri
Çiğli08:10x
Uşak16:20x
Uşak Çiğli tren seferleri Temmuz 2021

Uşak Çiğli Arası gün içinde 1 tren seferi düzenlenmektedir. Tren bilet fiyatı 21,00 TL olup yolculuk yaklaşık 5 Saat sürer. Çiğli’den İlk tren 08:10 saatinde hareket etmektedir. Uşak’dan ise ilk tren 16:20 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli Uşak Çiğli Arası Anahat Trenlerinden Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Trenleri Hergün Çalışmaktadır. Mavi Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Uşak ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer ? 

Çiğli – Uşak tren ile kaç saat sürer ? Uşak – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 11 dakika sürmektedir, Uşak-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli ↔ Uşak Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 20 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi TL 99 Çift Kişi 69 TL
  • Bölgesel tren fiyatlarını gar şefliğine sorunuz

ÇİĞLİ – UŞAK MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Çiğli Tren Yolu Güzergahı

iki istasyon arası her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Çiğli Uşak ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri: 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 276 216 60 73 dır

Çiğli tren istasyonu

Çiğli – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Uşak – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Uşak – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Çiğli ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak – Çiğli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak – Çiğli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak – Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Uşak Tren saatleri? Çiğli den diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Uşak Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Çiğliden İlk tren 08:09 saatinde hareket etmektedir. Uşak den ise ilk tren 01;48 saatinde hareket etmektedir.

Konya Mavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir