Uşak Tren Saatleri

Uşak dan Nerelere Tren Var ? Konya Mavi, Basmane Uşak Bölgesel Treni, Manisa Uşak Bölgesel Treni ile Afyon, Akşehir, Alaşehir, Çiğli, İzmir Konya, Uşak, Manisa, Menemen, Salihli, Turgutlu, Uşak yönüne hergün tren seferi vardır.

Uşak Tren Seferleri

Uşak ↔ Afyon Uşak ↔ Akşehir
Uşak ↔ Alaşehir Uşak ↔ Çiğli
Uşak ↔ İzmir Uşak ↔ Konya
Uşak ↔ Manisa Uşak ↔ Menemen
Uşak ↔ Salihli Uşak ↔ Turgutlu

Uşak Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Uşak trenleri Uşak Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Uşak tren garı çalışma saatleri ? Uşak Tren Garı 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Uşak tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 276 216 60 73 dır.

uşak tren istasyonu

Uşak da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Uşak den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Uşak seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Uşak den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Uşak tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Uşak Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Tren saatleri? Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Uşakden İlk tren 00:18 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Uşak garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Uşak Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir