Zonguldak Tren Saatleri

Zonguldak’dan Nerelere Tren Var?  Zonguldak Bölgesel Treni Zonguldak Gökçebey Çaycuma Karabük yönüne her gün tren seferi vardır.

ZONGULDAK TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Zonguldak trenleri Zonguldak Tren istasyonunda her gün çalışır

Zonguldak tren garı çalışma saatleri? Zonguldak Tren Garı 06.30 – 21.00  Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Zonguldak tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 372 251 15 14 dır.

zonguldak tren istasyonu

Zonguldak de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Zonguldak den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Zonguldak seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Zonguldak den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Zonguldak treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Zonguldak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Zonguldak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Zonguldak tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Zonguldak istasyon gişesinden, Zonguldak Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Zonguldak Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Zonguldak Tren saatleri? Zonguldak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Zonguldak Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Zonguldak dan ilk tren 00:09 da hareket etmektedir

Zonguldak Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Zonguldak garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Zonguldak Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir