Adana – Elazığ Tren Saatleri

Anasayfa » Adana – Elazığ Tren Saatleri

Adana – Elazığ Tren Kalkış Saatleri

TCDD Adana – Elazığ Tren Saatleri, ve Bileti, (Şu an Bu güzerhata tren çalışmamaktadır) Garlar arası haftanın her günü Fırat Ekspresi ile tek tren seferi yapılmaktadır. Fırat Ekspresi, Şehir Garından sabah 09:00 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Elazığ Tren İstasyonuna varmaktadır.

Adana >ElazığSüreTren
09:0020:1211s 12dkFırat Ekspresi

Adana – Elazığ Trenle kaç saat?

İki şehir arası 492 km olduğundan Fırat Ekspresi ile tren yolculuğu kış dönemindeki zorluklar nedeniyle 11 saat 12 dakika sürmektedir.

Adana – Elazığ Tren Bileti Fiyatları

En uygun tren bileti 140 TL’dir. Ayrıca bilet tarifesine göre farklı oranlarda indirim uygulanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Elazığ Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Adana – Elazığ Tren Seferleri

Bu güzergahta TCDD’ye ait Fırat Ekspresi ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli olup yataklı vagon bulunmaz.

TrenTrenTren
492 km11s 12dk1 Sefer
varYokvar

Şehir garı Bağlantılı Diğer Tren Seferleri

Adana – Elazığ Güzergahı

Fırat Ekspresi Şehir garından kalkış yapar ve devamında
Kiremithane, İncirlik, Yakapınar, Sirkeli, Ceyhan, Günyazı, Toprakkale, Osmaniye, Mamure, Yarbaşı, Bahçe, Bahçeşehir, Ayran, Fevzipaşa, Kozdere, Nurdağ, Beyoğlu, Türkoğlu, Köprüağzı, Narlı, Pazarcık, Haydarlı, Söğütlü, Çelik, Gölbaşı, Kumlu, Durak, Kapıdere, Duruş, Duruş, Kadılı, Duruş, Doğanşehir, Suçatı, Akçadağ, Yazlak, Malatya, Battalgazi, Fırat, Duruş, Duruş, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat, Karaali, Yolçatı İstasyonunda duruş yaparak en son Elazığ şehir garında seferini tamamlar.

Adana Elazığ Tren
adana elazig güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – Elazığ Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı 05.30 – 21.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0322 4533172‘dir. Elazığ’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir