Adapazarı – Bakırköy Tren Saatleri

Adapazarı – Bakırköy Tren Saatleri, Adapazarı Tren Garından İstanbul Bakırköy’e direk tren seferi yoktur. Eğer bu güzergahı tren ile gitmek isterseniz, Arifiye İstanbul Bakırköy hızlı trenleri ile veya Adapazarı Gebze trenlerinden sonra Marmaray aktarması ile İstanbul Bakırköy’e varırsınız. Şimdiden iyi yolculuklar.

Adapazarı – Bakırköy Tren Kalkış Saatleri

Adapazarı Arifiye Tren Garından Bakırköy Tren Garına her gün 3 tren seferi yapılır. Adapazarı’ndan ilk tren saat 03:55’de kalkış yapıp, saat 06:30’da Bakırköy’e varmaktadır. Bu yönde son tren ise akşamleyin saat 21:31’de kalkış yapıp, ancak saat 22:51’de varmaktadır.

Adapazarı – Bakırköy Trenle kaç saat?

Bu güzergahtaki tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 31 dakika sürer.

Adapazarı – Bakırköy Bilet Tren Fiyatları

Adapazarı Arifiye > Bakırköy treninde en ucuz tam bilet ücreti 54 TL’dir. Anahat Tren Yataklı Vagon 468 TL’dir.

Adapazarı – Bakırköy Tren Seferleri

Adapazarı Arifiye Tren Garından Bakırköy Tren Garına her gün tren seferleri yapılmaktadır. Hızlı Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ankara Ekspresi Treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

adapazarı bakırköy tren
Adapazarı Bakırköy Tren Güzergahı

Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Şehir Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır. Telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.