Adapazarı – Bostancı Tren Saatleri

Adapazarı – Bostancı Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Adapazarı ve Bostancı arasında direk tren seferi yoktur. Bu güzergahta Adapazarı Gebze treninden sonra Marmaray aktarması ile Bostancı’ya ulaşabilirsiniz. Veya Arifiye’den Bostancı’ya hızlı trenle seyahatinizi yaparsınız.

Adapazarı – Bostancı Tren Kalkış Saatleri

Arifiye Tren Garından Bostancı Tren Garına her gün 12 tren seferi yapılır. Arifiye’den sabahleyin ilk tren saat 03:55’de kalkış yapıp, saat 05:36’da Bostancı’ya varmaktadır. Bu yönde son tren ise akşamleyin saat 21:57’de kalkış yapıp, saat 23:39’da varmaktadır.

Adapazarı – Bostancı Trenle kaç saat?

Bu güzergahtaki tren yolculuğu ortalama 1 saat 40 dakika sürer. İki şehir arası çalışan YHT treninde pulman vagonlarla rahat, huzurlu ve hızlı yolculuklar yapılabilir.

Adapazarı Arifiye > Bostancı Tren Fiyatları

Adapazarı Arifiye > Bostancı treninde en uygun tam bilet ücreti 44 TL’dir. Anahat Tren Yataklı Vagon: 458 TL. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Adapazarı – Bostancı Tren Seferleri

Sakarya Arifiye Tren Garından Bostancı Tren Garına her gün aktarmalı da olsa 19 tren seferi yapılmaktadır. Bu trenler Ada Ekspresi ve YHT trenleridir. Trenlerde ayrıca pulman, yemekli ve yataklı vagon seçenekleri bulunmaktadır.

adapazarı bostancı tren
adapazarı bostancı tren

Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Şehir Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır. Devamında Sakarya Arifiye Hızlı tren istasyonu telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.